První půjčka zdarma bez úroku a poplatku

27.02. 2015 • Půjčky 3725x

Když se řekne nebankovní půjčka, většina lidí si asi představí spíše nevýhodné úvěry s velmi vysokými poplatky a úroky. Ve většině případů sice jsou úrokové sazby vyšší (především pak u krátkodobých půjček), nicméně můžeme se už běžně setkat i s takovými půjčkami, které jsou zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků nebo úroků. Jedná se převážně o krátkodobé půjčky a obvykle jde pouze o menší částky. Kteří poskytovatelé u nás takové půjčky nabízejí a na jakých místech na internetu můžeme tyto půjčky najít?

Zaplo.cz recenze 

Jednou z nejvyhledávanějších půjček zdarma je v současné době půjčka Zaplo. Tato půjčka je velmi oblíbená a žádaná a to zejména proto, že napoprvé si můžete půjčit peníze úplně zdarma bez poplatků nebo úroků. Při Vaší první žádosti o úvěr můžete dostat až 5 000 Kč s dobou splatnosti na max. 30 dní. Pokud tyto peníze vrátíte včas, nezaplatíte ani korunu navíc. Po řádném splacení půjčky se Vám u dalších žádostí maximální limit postupně navyšuje a to až na 12 500 Kč. O úvěr si můžete snadno zažádat přes internet a v případě potřeby je možné si půjčku za poplatek nechat prodloužit. Podrobnější recenzi na zaplo.cz najdete např. na webu Vyhodnaky.cz, který se specializuje na recenze půjček.

Via SMS

Zaplo půjčka ale zdaleka není jedinou – další výhodnou půjčkou, která je napoprvé zdarma bez úroků a poplatků je Via SMS. I v tomto případě platí, že půjčka zdarma je určená pouze pro ty klienty, kteří si u Via SMS půjčují poprvé. Maximum, které můžete dostat, je stanoveno na 4 500 Kč a pokud peníze uhradíte v řádném termínu, nebudete muset platit žádný poplatek. U opakovaných půjček se pak limit postupně zvyšuje a to až do maximální částky 12 000 Kč. Co se týká doba splatnosti, tak Via SMS patří mezi krátkodobé nebankovní půjčky – maximální doba je vždy 30 dní (za poplatek je tu ale možnost prodloužení).

Vedle půjček Zaplo a Via SMS existuje ještě několik dalších, které jsou zdarma. Pro jejich snadnější vyhledání a lepší přehled můžete využít např. finanční portál Půjčko.cz.

Půjčko.cz 

Internetový portál Půjčko.cz je v současné době asi nejlepším webovým srovnávačem bankovních a nebankovních půjček. Naleznete na něm velké množství recenzí na jednotlivé půjčky a můžete si o ně rovnou z těchto stránek i podat žádost. Navíc pak Půjčko.cz přináší i spoustu dalších zajímavých článků, jež se týkají exekucí, hypoték, konsolidací půjček, pojištění a dalších témat z oblasti financí. Díky tomu je tento web ideálním pomocníkem pro všechny ty, kteří si chtějí vzít půjčku, ale nejsou rozhodnutí, u které společnosti si podat žádost.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky'
Tipy na jiné články
Nejnovější články
Oblíbené články
Články o financích
Zajímavé weby