První půjčka zdarma a na zkoušku

27.04. 2017 • Půjčky 2226x

Pokud vám někdo řekne, že vám poskytne úvěr zcela zdarma, jistě se mu okamžitě vysmějete do tváře. Jenže takový člověk si z vás nedělá srandu, ale říká vám naprostou pravdu. Tento benefit se týká především nebankovního segmentu, který je ke svým klientům daleko otevřenější a v mnohých ohledech i benevolentnější.

Je to první rychlá půjčka zdarma. Tak přesně na toto oslovení můžete narazit u některých poskytovatelů. Ti se snaží dokázat svým potenciálním klientům, že jejich služby jsou skutečné férové, kvalitní a bezpečné. A právě prostřednictvím bezplatného úvěru si to mohou ověřit na vlastní kůži.

První půjčka zdarma a její omezení

Jak asi správně tušíte, první půjčka zdarma není prezentována každému a opakovaně. To by nebankovní společnosti jenom stěží vydělávaly na svých službách. Tento model úvěru náleží zákazníkům, kteří splní následující podmínky.

·  Pouze pro nové klienty dané společnosti

·  Půjčka jen v omezené výši, obvykle s krátkodobou splatností

Jak můžete správně tušit, výhodná první půjčka zdarma může být i vaše. Pakliže však nejste novým příchozím zákazníkem a využíváte úvěru již opakovaně, budou se na vás vztahovat normální splátkové podmínky.

První půjčka bez jediného poplatku

Abychom v tomto směru byli co nejkonkrétnější, je třeba zmínit, že v případě této nebankovní půjčky neplatíte skutečně za nic. Kolik peněz si půjčíte, tolik také vracíte. Rozhodně budete oproštěni od následujících poplatků.

·  Poplatek za zpracování

·  Poplatek za vedení úvěrového účtu

·  Poplatek za předčasné splacení

První půjčka zdarma je takovou zkouškou na nečisto, nežli proniknete do skutečného světa nebankovních úvěrů.

Kde získat první půjčku zdarma?

Jestliže v tomto hledu nechcete tápat a zdlouhavě hledat na internetu společnosti, jež vám umožní výše zmíněné, navštivte srovnávací portál www.kvalitnipujcky.cz. Právě v jeho útrobách se totiž nachází poměrně bohatá databáze bezplatných půjček, z nichž ostatně můžete financovat jakékoliv vlastní potřeby.

Cesta k takovému produktu je spojena s minimální časovou ztrátou, pohodlím a bezpečností. Vliv na to má možnost objednání skrze internetovou žádost, kterou vyplníte za pár minut a stejně rychle dojde i k jejímu schválení. Peníze vám na účtu přistanou obratem.

První půjčka zdarma online od prověřených poskytovatelů je navíc dostupná 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu, takže ke svému prvnímu nebankovnímu úvěru se můžete dopracovat v podstatě kdykoliv.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky'
Tipy na jiné články
Nejnovější články
Oblíbené články
Články o financích
Zajímavé weby