Proč je nejvýhodnější půjčka právě od TOMMY STACHI?

23.09. 2015 • Půjčky 2703x

Dostali jste se do finančních potíží a potřebujete půjčit? Stala se nečekaná událost, na kterou nemáte peníze a potřebujete finanční výpomoc? Nebo naopak chcete dlouhodobě investovat a sháníte větší obnos peněz? Tak právě pro Vás je zde Snadná-půjčka.cz!

Společnost TOMMY STACHI s.r.o. není na trhu žádným nováčkem. Půjčky poskytujeme již od roku 2004 a v této době se staráme o více než 30 tisíc spokojených klientů. Zákazníkům poskytujeme hotovostní půjčky, peníze si tak můžete odnést ihned bez čekání a dlouhého prověřování.

Co nabízíme?

  • Půjčky od 5.000 Kč až do 150.000 Kč. Půjčka 5.000 Kč  je vhodná například jako krátkodobá finanční výpomoc před výplatou. Splácet ji můžete po dobu dvanácti měsíců, bez poplatků za předčasné splacení. Naopak půjčku do 150 tisíc korun jistě uvítají ti, kteří potřebují vyšší finanční obnos, avšak nemohou ručit nemovitostí. 
  • Půjčky nad 150.000 Kč se zástavou. Půjčka se zástavou nemovitostí, takzvaná Americká hypotéka, je v posledních letech velmi oblíbeným typem hypotečního úvěru. My Vám půjčíme až do výše 5.000.000 Kč! A to bez prověření registru dlužníků a bez nutnosti dokládat účel půjčky. Právě tato neúčelovost je hlavním důvodem oblíbenosti tohoto typu úvěru.
  • Peníze obdržíte do 20 minut v hotovosti na pobočce. Účelem hotovostních půjček je mít peníze co nejdříve k dispozici, bez zbytečně dlouhého prověřování. Pokud si svou půjčku vyřídíte na naší pobočce, již za 20 minut můžete odcházet s penězi na ruce.
  • Vyřízení půjček on-line z pohodlí domova. Pro vyřízení půjček nemusíte zbytečně na naši pobočku. Vše si můžete prostudovat a sjednat on-line na našich webových stránkách.
  • Vyhovíme Vám i přesto, že jste se dostali do registru. Nacházíte se v situaci, kdy Vám banka nechce půjčit, protože máte záznam v registru dlužníků? Obraťte se na nás, my Vám i přesto rádi půjčku poskytneme!
  • Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Již žádné zbytečné a nesmyslné poplatky spojené s půjčkami. Pokud si půjčíte u nás a budete chtít vrátit peníze předčasně, nemusíte se bát žádných sankcí.
  • Přehledná a jasná smlouva s férovými podmínkami a bez poplatků za uzavření půjčky. 

Již více nehledejte lepšího poskytovatele půjček a sjednejte si právě tu svou na Snadná-půjčka.cz nebo navštivte naší pobočku v Praze.


Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky'
Tipy na jiné články
Nejnovější články
Oblíbené články
Články o financích
Zajímavé weby