Jak si půjčit pohodlně z domova a nenaletět!

22.12. 2015 • Půjčky 2433x

Půjčit si pohodlně z domova je velmi oblíbené. Ale jak to provést, aby jste nenaletěli? Vybírejte si výhradně prověřené společnosti, které fungují na českém finančním trhu déle než 1 rok a mají řadu spokojených klientů. Vhodné je zeptat se známých, kteří si již tímto způsobem půjčili, která půjčka je nejlepší, jaké jsou podmínky a jaké dokumenty je potřeba pro získání půjčky. 

Vhodnou variantou jak vybrat ověřenou společnost je využít například web coolpujcky.cz. Najdete zde přehlednou nabídku půjček v hotovosti z domova. Nemůže se stát, že by jste narazili na nepoctivé půjčky. Mezi ověřené poskytovatele patří Provident, Smart, Fair Credit a řada dalších. Obecně mají podobné podmínky, ale půjčované částky, výše splátek i splátkový kalendář jsou rozdílné. Mezi novější půjčky řadíme Rilex půjčky, WPP financial, Door financial a mnohé další.

Smart půjčka recenze

Smart půjčku poskytuje společnost Jet Money s.r.o. Poskytuje nebankovní půjčky v hotovosti v domácnostech zákazníků za výhodných podmínek. Půjčky získáte velmi rychle bez zbytečného papírování. Hotovost obdržíte do 48 hodin. Půjčit si můžete 5-50 000 korun se splatností na 8-13 měsíců. Úroky a RPSN závisí na půjčené částce a počtu měsíců trvání půjčky. Půjčka Smart lze vyřídit online nebo telefonicky. Poté  se vám ozve obchodní zástupce, který po prověření vašich údajů donese peníze v dohodnutém termínu domů. Nemusíte nikam chodit pro neúčelovou půjčku. Peníze pak lze použít na nákup vybavení domácnosti, dovolenou, úhradu menších půjček, opravu či rekonstrukci koupelny, apod.

Parametry půjčky:

·  částka od 5000 do 50000 Kč

·  půjčka bez ručitele a zástavy

·  při nízké bonitě je ručitel vyžádán

·  vhodná pro osoby bez příjmu

·  není kontrolován registr dlužníků

Smart půjčka má pro své klienty řadu výhod

Půjčit si 50 000 na cokoliv může každá osoba starší 18 let. Podmínkou je mít dostatek financí na hrazení půjčky, kterou je možné po několika řádných splátkách refinancovat. Můžete si vybrat libovolný počet splátek sami. Peníze hradíte do rukou obchodního zástupce oproti podpisu klientské karty. Proč si půjčit peníze na ruku? Nemusíte nikam docházet pro získání půjčky, není potřeba složitá administrativa. Půjčka do 50 000 korun pro všechny příjmové skupiny.

Půjčka Provident

Alternativou Smart půjčky je půjčka provident. Zde je možné získat půjčku do výše 80 000 Kč rovněž na cokoliv. Pochopitelně má společnost jinak nastaveny podmínky. Splátky hradíte v týdenních intervalech. Úročení je velmi vysoké. Peníze vám doručí obchodní zástupce klidně i o víkendu. Časově se přizpůsobuje vám, ne vy jemu. Není vyžadován ručitel, pouze doklad potvrzující příjem, např. Výměr mateřské, pracovní smlouva. Dále potřebujete dokumenty, které potvrdí, že na uvedené adrese bydlíte. Stačí nájemní smlouva, výpis z účtu, smlouva s operátorem nebo dodavatelem energií. Společnost je členem registru SOLUS, nicméně i zde není problém získat půjčku i problémovými klienty.  Peníze obdržíte na ruku u vás doma nebo vám je zašlou na bankovní účet do 5 dní. V případě, že zvolíte variantu na účet, je půjčka opoznání levnější.

Pokud se rozhodnete pro půjčku domů, stači vyplnit požadovaný formulář nebo zavolat na telefonní číslo společnosti a sjednat si schůzku s obchodním zástupcem. Na webu kurzy.cz najdete článek o právech zákazníků, kteří si chtějí vzít půjčkuČlánek vám může pomoci rozhodnout se, který typ půjčky zvolit.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky'
Tipy na jiné články
Nejnovější články
Oblíbené články
Články o financích
Zajímavé weby