Hledáte specifickou půjčku? Poradíme, jaké existují?

25.06. 2015 • Půjčky 2534x

Nejčastěji si o půjčku žádají lidé, kteří jsou zaměstnáni, nebo podnikají. Tento segment ale není zapovězen ani těm, kteří hledají něco specifického. A to z toho důvodu, že možností půjček je dnes na několik desítek. Konkrétně si je můžete srovnat zde. Získáte tak ucelený přehled variant, které na našem trhu existují a o které si můžete požádat i vy sami. Budeme-li konkrétní, máte možnost v tomto přehledném seznamu najít třeba:

  • Bankovní půjčky
  • Nebankovní půjčky
  • Mikropůjčky

Půjčku získáte, i když jste bez práce

Pojďme se podívat na první specifickou skupinu, kterou jsou lidé bez práce. Nezaměstnanost je u nás stále poměrně vysoká a tak je jasné, že ne každý práci má. I lidé bez ní však mohou potřebovat řešit své finanční problémy, stejně jako mohou potřebovat peníze třeba na nákup nebo opravu spotřebičů. Řešení je v tomto směru jednoduché. Specielně pro vás vybíráme půjčky pro nezaměstnané, které mohou být určeny nejenom těm žadatelům, kteří jsou bez práce, ale třeba také studentům, nebo lidem v důchodu. I ti patří do skupiny těch, kteří skutečně nemají vlastní zaměstnání a přitom mohou mít potřeby, které s financemi souvisí.

Mnohdy jsou pro ně určeny i další produkty

Jelikož jsme nastínili i další možnosti žadatelů, je třeba říci, že i pro ně má nebankovní trh řešení. Může to být nejenom studentská půjčka, nebo půjčka pro ženy na mateřské dovolené. Stejně tak to mohou být i lehce nastíněné půjčky pro důchodce. U nich určitě přijde vhod rychlé a jednoduché vyřízení, často z pohodlí domova. A získat lze i vysoké částky, jelikož právě na pobíraný důchod může být pohlíženo jako na druh příjmu. Ten je navíc pravidelný, garantovaný a často může být stejně vysoký, jako klasické platy zaměstnanců. A tak lze bez obav získat i peníze na větší investice, které mohou souviset třeba s domem nebo bytem, ale i bydlením obecně.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky'
Tipy na jiné články
Nejnovější články
Oblíbené články
Články o financích
Zajímavé weby