Americká hypotéka - využijte peníze na cokoliv

21.08. 2016 • Půjčky 2250x

Novinka ve světě hypotečních úvěrů? Zčásti ano, ale popravdě – tak docela to ani hypotéka není, protože má v mnohém parametry klasické spotřebitelské půjčky, jen ten úrok je nějak nižší. Splátkový kalendář klidně až třicet let, zajištěnou nemovitost můžete vlastně kdykoliv prodat (bude to ale stát nějaké peníze navíc). Tak přesně tohle je v kostce americká hypotéka, račte se seznámit! Na trhu je spoustu alternativ, kde si ji sjednat, takže hurá do přemýšlení a zvažování, možná Vám také rádi podáme pomocnou ruku – stačí se zeptat a oslovit náš precizní online srovnávač!

Skoro až neomezené množství nabídek

Hypoteční úvěry a jejich nabídky jsou každý rok zajímavější. Úrokové sazby klesají přímo závratným tempem a nezdá se, že by se podobný trend měl v budoucnu nějak výrazněji změnit. I proto byste, pokud plánujete vlastní bydlení, mohli začít uvažovat právě o této alternativě. Teď je dostupná skoro pro všechny. Ale jaká je ta vůbec nejvýhodnější hypotéka? Tam se asi neshodnete s každým, proto nejde přednost nezávislé radě a popřemýšlejte nad ní.

U některých typů hypoték ani nemusíte dokládat příjmy, musíte však potom prakticky automaticky počítat s trochu vyšší úrokovou sazbou. Možností je však na trhu poměrně dost, je zaručené, že tu svou vysněnou si dříve nebo později vyberete. Celkově si můžete u americké hypotéky přijít až na sedm milionů korun, meritem věci je zde hodnota nemovitosti, která půjde do zástavy.

Sjednání není otázkou týdnů

Moderní hypotéky máte dohodnuté doslova za chvilku, tedy v porovnání třeba s devadesátými léty minulého století, kdy šlo o razítkování minimálně na několik dnů. Naštěstí doba pokročila, digitální zpracování a internetové připojení umožňuje skoro divy. A administrativa je u hypoték hodně omezená, potřebujete jen základní dokumenty, které není vůbec těžké obstarat. Navíc, výběr na trhu je opravdu obrovský, takže si každý přijde na své. Dost možná si můžete hypotéku sjednat i u své stávající banky, možná dáte přednost jiné, to je svoboda volby. Americká hypotéka je jednoduše velkým hitem!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky'
Tipy na jiné články
Nejnovější články
Oblíbené články
Články o financích
Zajímavé weby